Značky viac
Úvod Big Bends

Big Bends

Zoradiť: Názov Cena Dátum pridania Výrobca:
Cena:
5 76
Zobrazené produkty 1 - 14 z celkových 14

Big Bends AXS Mit

Big Bends AXS Mit

AXS Mit je čistiaca rukavica vyrobená z mikrovlákna. Len pre predstavu - tieto vlákna 10x tenšie než hodváb a na jednom štvorcovom palci je ich 70 000. Je dokonale vhodná pre starostlivosť o telo nástroja, krk, hmatník, struny aj kovový hardware. Odstráni všetky nečistoty i mastnotu. Nezanecháva po sebe žiadne zvyšky a ani sa neštiepia. Je dokonca možné ju umyť a znovu použiť a to aj viac ako stokrát.

8,90 €

BIG BENDS AXS Wipe

BIG BENDS AXS Wipe
BIG BENDS AXS Wipe
7,- €

Big Bends Bench-Luber 6.0cc

Big Bends Bench-Luber 6.0cc

Bench Luber patrí k prípravkom Nut Sauce, teda rubrikantom pre nulté pražce a kobylky, ktoré používajú profesionálni hudobníci aj technici po celom svete. Práve Nut Sauce sú tajomstvom, ktoré stoja za predĺžením životnosti strún, nultých pražcov a kameňov v kobylke za zlepšením stability ladenia, za zvýšením sustainu, za lepším tónom a celkovo za lepšou hrateľnosťou.

57,86 €

Big Bends Čistiace utierky na struny

Big Bends Čistiace utierky na struny

String Clearing Wipes je balenie 25 kusov čistiacich utierok na struny vyrobených z najkvalitnejšej bavlny. S ich pomocou môžete ľahko zo strún odstrániť mastnotu a špinu. Tým sa strunám predlžuje životnosť a Vám sa potom bude lepšie hrať. Výhodou je to, že tieto handričky nezanechávajú na strunách po použití žiadne kúsky vlákien či iné zvyšky. Zabalené sú navyše v dvojitom obale, ktorý je možné opakovane otvárať a zatvárať.

5,- €

Big Bends Čistiace utierky na struny 50

Big Bends Čistiace utierky na struny 50

Čistiace utierky - balenie: 50 kusov.

7,75 €

Big Bends Encore Scratch Remover

Big Bends Encore Scratch Remover

Encore Scratch Remover je prípravok vhodný pre odstránenie drobných vrypov, škrabancov, odrenín a ďalšieho poškodenia laku. Je schopný navrátiť Vášmu nástroju vzhľad, aký mal na konci výroby v továrni. Navyše možno použiť aj pre spríjemnenie povrchu krku či pre starostlivosť o poškriabaný pickguard. Neobsahuje žiadny vosk alebo silikón, takže je tak k Vášmu nástroju a jeho laku maximálne šetrný. Najlepšie výsledky potom dosiahnete, keď ho použijete spolu s Big Bends AXS Wipes a Big Bends Gloss Sauce Polish.


40,60 €

Big Bends Encore Scratch Remover small

Big Bends Encore Scratch Remover small

Čistiaci prostriedok - vhodný pre: telo/krk.

12,- €

Big Bends Fret Board Juice

Big Bends Fret Board Juice

Fretboard Juice je prípravok určený na čistenie a napúšťanie hmatníka.

5,30 €

Big Bends Fret Board Juice 8

Big Bends Fret Board Juice 8

Čistiaci prípravok - vhodný pre: čistenie a napustenie hmatníka.

20,60 €

Big Bends Gloss Sauce

Big Bends Gloss Sauce

Gloss Sauce Polish patrí v Spojených štátoch k jedným z najobľúbenejších čistiacich prostriedkov. Je vhodný na čistenie a leštenie tela nástroja aj krku, nezanecháva po sebe žiadne fľaky a len dokonale čistí. Oživuje vzhľad starých lakov a dokonca čistí aj kovový hawrdare. Rovnako tak je možné použiť na čistenie hmatníka a strún. Fľaštička obsahuje 60 ml roztoku.


5,- €

Big Bends Groove-Luber 1.5cc

Big Bends Groove-Luber 1.5cc

Groove Luber patrí do radu prípravkov Nut Sauce, teda rubrikantov pre nulté pražce a kobylky, ktoré používajú profesionálni hudobníci aj gitaroví technici po celom svete. Práve Nut Sauce tajomstvom, ktoré stoja za predĺženou životnosťou strún, nultých pražcov a kameňov v kobylke za zlepšením stability ladenia, za zvýšením sustainu, za lepším tónom a celkovo za lepšiu hrateľnosť.

17,- €

Big Bends Lil Luber Ultra 0,5cc

Big Bends Lil Luber Ultra 0,5cc

Lil Luber Ultra patrí do rady prípravkov Nut Sauce, teda rubrikantov pre nulté pražce a kobylky, ktoré používajú profesionálni hudobníci aj gitaroví technici po celom svete. Práve Nut Sauce tajomstvom, ktoré stoja za predĺžením životnosti strún, nultých pražcov a kameňov v kobylke za zlepšením stability ladenia, za zvýšením sustainu, za lepším tónom a celkovo za lepšou hrateľnosťou.

10,- €

Big Bends String Sleeves 7ct

Big Bends String Sleeves 7ct

String Sleeves jedny z najpredávanejších produktov Big Bends vôbec a medzi ich užívateľa sa radí napríklad Jeff Beck alebo Stevie Ray Vaughan. Slúži k ochrane strún v miestach, kde prechádza kobylkou a tremolo-blok. Vďaka nim sa znižuje riziko prasknutia struny a pritom sa nijako nemení tón alebo sustain. Balenie obsahuje 7 kusov návlekov o troch rôznych priemeroch, ktoré dostatočne pevné a poddajné, takže optimálne padnú na všetky struny.

6,67 €

BIG BENDS Tech Station

BIG BENDS Tech Station
BIG BENDS Tech Station
73,39 €
Na stranu: produktov.
AKO NAKUPOVAŤ DODANIE TOVARU KONTAKT OTVÁRACIE HODINY

 

PO: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
UT: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
ST: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
ŠT: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
PI: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
SO: 10:00 - 12:00        
NE:            ZATVORENÉ
Copyright 2014 - 2018 © eHudobniny.sk - hudobné nástroje Poprad