Značky viac
Úvod Michael Kelly

Michael Kelly

Zoradiť: Názov Cena Dátum pridania Výrobca:
Cena:
56 858
Zobrazené produkty 1 - 24 z celkových 50
Zobraziť stranu: 1 2 3 »

Michael Kelly 1952 Deep Cherry Red

Michael Kelly 1952 Deep Cherry Red

Elektrická gitara zo série ´50s, model 1952 Telecaster. Telo nástroja je zhotovené z lipového dreva s vrchnou doskou zo žíhaného javora. Skrutkovaný, javorový krk je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 22 pražcami. Šírka nultého pražca je 43mm. Kvalitný zvukový prenos zabezpečuje dvojica snímačov MK PAF-Plus Humbucker pri kobylke a pri krku. Zvuk sa nastavuje a ovláda pomocou potenciometrov Master Volume, Master Tone (push/pull pre rozpájanie snímačov) a 3-polohovým prepínačom snímačov. Pochrómovaný hardware gitary obsahuje kobylku T-Style a ladiacu mechaniku Die Cast, farba Deep Cherry Red.

339,- €

Michael Kelly 1953 Black Vapor

Michael Kelly 1953 Black Vapor

Elektrická gitara zo série ´50s, model 1953 Telecaster, Telo nástroja je zhotovené z jelšového dreva s vrchnou doskou zo žíhaného javora. Skrutkovaný, javorový krk je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami. Šírka nultého pražca je 43mm.

399,- €
skladom

Michael Kelly 1953 MN Blue Jean Wash

Michael Kelly 1953 MN Blue Jean Wash

Elektrická gitara zo série 1953 v tvare tela Tele.  Disponuje elegantným zovňajškom, výborným zvukom a skvelou hrateľnosťou. Telo nástroja je vyrobené z jelšového dreva a vrchná doska zo žíhaného javora. Dĺžka menzúry je 647,7 mm, šírka nultého pražca 43 mm. Skrutkovaný javorový krk je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami, farba Blue Jean Wash.

399,- €
skladom

Michael Kelly 1953 RW Blue Jean Wash

Michael Kelly 1953 RW Blue Jean Wash

Elektrická gitara zo série 1953 v tvare tela Tele.  Disponuje elegantným zovňajškom, výborným zvukom a skvelou hrateľnosťou. Telo nástroja je vyrobené z jelšového dreva a vrchná doska zo žíhaného javora. Skrutkovaný javorový krk je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami, farba Blue Jean Wash.

399,- €
skladom

Michael Kelly 1953 Winter White

Michael Kelly 1953 Winter White

Elektrická gitara s tvarom tela tele zo série 1953. Disponuje elegantným zovňajškom, výborným zvukom a skvelou hrateľnosťou. Telo nástroja je vyrobené z jelšového dreva a vrchná doska zo žíhaného javora. Skrutkovaný javorový krk je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami, farba Winter White.

419,- €

Michael Kelly 1954 Satin Black Wash

Michael Kelly 1954 Satin Black Wash

Elektrická gitara zo série ´50s, model 1954 Telecaster, ktorá je postavená podľa nástrojov typu T. Jelšové telo s bielym lemovaním je osadené vrchnou doskou z očkovaného javora. Skrutkovaný krk je vyrobený z javora a osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami. Nástroj je vybavený dvojicou snímačov: MK T-Style a Rockfield SWC, ktoré sa ovládajú pomocou potenciometrov Master Volume, Master Tone a trojpolohovým prepínačom. Kobylkový snímač je navyše možné prepínať z humbucker módu na obyčajný single coil pomocou Push-Pull prepínača, farba Satin Black Wash.

419,- €
skladom

Michael Kelly 1955 Caramel Burst

Michael Kelly 1955 Caramel Burst

Elektrická gitara zo série ´50s, model 1955 Telecaster, ktorá je postavená podľa nástrojov typu T. Jaseňové telo je osadené vrchnou doskou z očkovaného javora. Skrutkovaný krk je vyrobený z javora s palisandrovým hmatníkom a 22 pražcami. Nástroj je vybavený dvojicou snímačov typu humbucker: Rockfield SWC pri kobylke a MK Mini pri krku, ktoré sa ovládajú pomocou potenciometrov Master Volume, Master Tone a 3-polohovým prepínačom. Oba snímače je navyše možné prepínať z humbuckerov na single coil snímače pomocou Push-Pull prepínačov, farba Caramel Burst.

639,- €

Michael Kelly 1955 Custom Collection Striped Ebony

Michael Kelly 1955 Custom Collection Striped Ebony

Elektrická gitara s tvarom tela Tele zo série 1955 Custom Collection. Disponuje unikátnym zovňajškom, výborným zvukom a skvelou hrateľnosťou. Telo nástroja je vyrobené z bahenného jaseňa a vrchná doska z pruhovaného ebenového dreva. Skrutkovaný javorový krk je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami, farba Striped Ebony.

599,- €
skladom

Michael Kelly 1957 Black Wash

Michael Kelly 1957 Black Wash

Elektrická gitara zo série ´50s v tvare tela Telecaster. Jaseňové telo je osadené vrchnou doskou zo žíhaného javora. Skrutkovaný krk je vyrobený z javora s javorovým hmatníkom a 22 pražcami. Hamtník s rádiusom 10" je značený bodovými značkami. Nástroj je vybavený dvojicou skvelých snímačov: Rockfield SWC pri krku a USA Seymour Duncan Little 59 pri kobylke, ktoré sa ovládajú pomocou potenciometrov Master Volume, Master Tone a 3-polohovým prepínačom. Oba snímače je navyše možné prepínať z humbuckerov na single coil snímače pomocou Push-Pull prepínačov, farba Black Wash.

669,- €

Michael Kelly 1963 Aged Cherryburst

Michael Kelly 1963 Aged Cherryburst

Elektrická gitara v tvare tela Stratocaster zo série 1963. Disponuje elegantným zovňajškom, výborným, univerzálnym zvukom a skvelou hrateľnosťou. Telo nástroja je vyrobené z jelšového dreva a vrchná doska zo žíhaného javora. Skrutkovaný javorový krk je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami, farba Aged Cherryburst.

399,- €
skladom

Michael Kelly 1963 Trans Red

Michael Kelly 1963 Trans Red

Elektrická gitara v tvare tela Stratocaster zo série 1963. Disponuje elegantným zovňajškom, výborným, univerzálnym zvukom a skvelou hrateľnosťou. Telo nástroja je vyrobené z jelšového dreva a vrchná doska zo žíhaného javora. Skrutkovaný javorový krk je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami. Dĺžka menzúry je 25,5" (647,7 mm), rádius 10" a šírka nultého pražca 1,7" (43 mm), farba Trans Red.

419,- €

Michael Kelly 1964 Dark Amber Burst

Michael Kelly 1964 Dark Amber Burst

Elektrická gitara v tvare tela Stratocaster zo série 1964. Disponuje elegantným zovňajškom, výborným, univerzálnym zvukom a skvelou hrateľnosťou. Telo nástroja je vyrobené z jelšového dreva a vrchná doska z obláčikového javora. Skrutkovaný javorový krk je osadený rýchlym a pohodlným palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami, farba Dark Amber Burst.

499,- €
skladom

Michael Kelly 1964 RW Hint Black

Michael Kelly 1964 RW Hint Black

Elektrická gitara zo série 1964 v tvar tela Strat, zo série 1964. Disponuje elegantným zovňajškom, výborným, univerzálnym zvukom a skvelou hrateľnosťou. Telo nástroja je vyrobené z jelšového dreva a vrchná doska z obláčikového javora. Skrutkovaný javorový krk je osadený rýchlym a pohodlným palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami, farba Hint Black.

499,- €
skladom

Michael Kelly 1967 Maple fingerboard Tobacco Burst

Michael Kelly 1967 Maple fingerboard Tobacco Burst

Elektrická gitara zo série 1967 v tvare tela Strat. Disponuje elegantným zovňajškom, výborným, univerzálnym zvukom a skvelou hrateľnosťou. Telo nástroja je vyrobené z bahenného jaseňa a vrchná doska z obláčikového javora. Skrutkovaný javorový krk je osadený pohodlným, rovnako javorovým hmatníkom s 22 pražcami, farba Tobacco Burst.

849,- €
skladom

Michael Kelly 1967 RW Aged Cherryburst

Michael Kelly 1967 RW Aged Cherryburst

Elektrická gitara zo série 1967 v tvar tela Strat. Disponuje elegantným zovňajškom, výborným, univerzálnym zvukom a skvelou hrateľnosťou. Telo nástroja je vyrobené z bahenného jaseňa a vrchná doska z obláčikového javora. Skrutkovaný javorový krk je osadený pohodlným palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami, farba Aged Cherryburst.

849,- €
skladom

Michael Kelly 53DB Partial Eclipse

Michael Kelly 53DB Partial Eclipse

Elektrická gitara - typ: Telecaster, séria: 50´s, model: 1953, palisandrový hmatník, farba Partial Eclipse.

399,- €
skladom

Michael Kelly CC537 Hint Black

Michael Kelly CC537 Hint Black

7-strunová elektrická gitara zo série CC53 v tvare tela Tele. Disponuje elegantným zovňajškom, výborným zvukom a skvelou hrateľnosťou. Telo nástroja je vyrobené z jelšového dreva a vrchná doska zo žíhaného javora. Skrutkovaný javorový krk je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami, farba Hint Black.

479,- €

Michael Kelly Custom Collection Patriot Limited Spalted Maple

Michael Kelly Custom Collection Patriot Limited Spalted Maple

Elektrická gitara - Patriot Limited (Reissue), prevedenie Spalted Maple.

489,- €

Michael Kelly Dragonfly 4 Smoke Burst

Michael Kelly Dragonfly 4 Smoke Burst

Elektro-akustická 4-strunová basgitara zo série Dragonfly 4, ktorej celé telo je vyrobené z prešívaného javora, lepený mahagónový krk s dvojsmerným tiahlom, palisandrový hmatník s 22 pražcami, palisandrová kobylka Michael Kelly acoustic bridge, čierno-biely lem, intarzia s motívom Firefly v prevedení Abalone a perleť, elektronika Fishman MKAB pre-amp so snímačom Fishman, chrómové Grover ladiace mechaniky, farba Smoke Burst.

609,- €

Michael Kelly Dragonfly 5 Smoke Burst

Michael Kelly Dragonfly 5 Smoke Burst

Elektro-akustická basgitara zo série Dragonfly 5, 5-strunová - farba Smoke Burst.

629,- €

Michael Kelly Hybrid Special Spalted Maple

Michael Kelly Hybrid Special Spalted Maple

Elektrická pololubová gitara s telom vyrobeným z komorovaného mahagónu a vrchnou doskou zo žíhaného javora. Okrem týchto drevín zdobí telo 5 vrstvové lemovanie. Mahagónový krk je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami a abalonovým vkladaním. O zvuk sa stará dvojica snímačov typu humbucker značky Rockfield. Push-Pull sa dajú oba snímače separátne rozpájať na single coil. Okrem nich je gitara vybavená snímačom Fishman Powerchip, ktorý je okamžite pripravený premeniť vašu elektrickú gitaru na akustickú. Pevné ladenie zabezpečia mechaniky značky Grover, farba Spalted Maple

779,- €
skladom

Michael Kelly MK1952N

Michael Kelly MK1952N

Elektrická gitara zo série ´50s, model 1952 Telecaster. Telo nástroja je zhotovené z lipového dreva s vrchnou doskou zo žíhaného javora. Skrutkovaný, javorový krk je osadený rovnako javorovým hmatníkom s 22 pražcami. Šírka nultého pražca je 43mm. Kvalitný zvukový prenos zabezpečuje dvojica snímačov MK PAF-Plus Humbucker pri kobylke a pri krku. Zvuk sa nastavuje a ovláda pomocou potenciometrov Master Volume, Master Tone (push/pull pre rozpájanie snímačov) a 3-polohovým prepínačom snímačov. Pochrómovaný hardware gitary obsahuje kobylku T-Style a ladiacu mechaniku Die Cast, farba Natural.

339,- €

Michael Kelly MK1953CB

Michael Kelly MK1953CB

Gitara elektrická, séria: 1953, typ Telecaster - Caramel Burst

399,- €
skladom

Michael Kelly MK1955AT

Michael Kelly MK1955AT

Gitara elektrická, séria: 1955, typ Telecaster - Amber Trans

639,- €
skladom
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
AKO NAKUPOVAŤ DODANIE TOVARU KONTAKT OTVÁRACIE HODINY

 

PO: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
UT: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
ST: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
ŠT: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
PI: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
SO: 10:00 - 12:00        
NE:            ZATVORENÉ
Copyright 2014 - 2017 © eHudobniny.sk - hudobné nástroje Poprad