Značky viac
Úvod Oscar Schmidt

Oscar Schmidt

Zoradiť: Názov Cena Dátum pridania Výrobca:
Cena:
74 468
Zobrazené produkty 1 - 24 z celkových 57
Zobraziť stranu: 1 2 3 »

Oscar Schmidt G2TBL

Oscar Schmidt G2TBL

Akustická gitara, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smrekového dreva, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva Catalpa. Krk je vyrobený z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z palisandrového dreva. Telo aj krk majú svetlé lemovky, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení.

149,- €

Oscar Schmidt OAB

Oscar Schmidt OAB

Akustická gitara, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva Catalpa. Krk je vyrobený tiež z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z dreva palisandru. Telo aj krk majú svetlú lemovku, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení.

119,- €

OSCAR SCHMIDT OACEFCS

OSCAR SCHMIDT OACEFCS
OSCAR SCHMIDT OACEFCS
169,- €

OSCAR SCHMIDT OACEFN

OSCAR SCHMIDT OACEFN
OSCAR SCHMIDT OACEFN
169,- €

Oscar Schmidt OACEFTB

Oscar Schmidt OACEFTB

Elektro-akustická gitara - tento nástroj spadá pod jednu zo základných rád akustických a elektro-akustických nástrojov amerického výrobcu Oscar Schmidt. Táto séria ponúka gitary, ktoré tvarom tela vychádzajú z rokmi prevereného konceptu Grand Auditorium, ťomu samozrejme odpovedá aj ich zvuk, ktorý sa naozaj nikde nestratí.

174,- €

Oscar Schmidt OACEFTBL

Oscar Schmidt OACEFTBL

Predná doska tejto elektro-akustickej gitary je zhotovená z výberového smrekového dreva, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva Catalpa. Krk je vyrobený tiež z mahagónového dreva, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha, palisandrový hmatník. Telo aj krk majú svetlú lemovku, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami.

174,- €

Oscar Schmidt OAM

Oscar Schmidt OAM

Akustická gitara - typ: Grand Auditorium, predná doska: mahagón, zadná doska, luby: Catalpa, farba Natural.

119,- €

Oscar Schmidt OAN

Oscar Schmidt OAN

Akustická gitara, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva Catalpa.

119,- €

Oscar Schmidt OB100N

Oscar Schmidt OB100N

Elektro-akustická basgitara, predná doska tejto basgitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z mahagónu. Krk je vyrobený tiež z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z dreva palisander. Telo aj krk majú svetlú lemovku, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení.

279,- €

Oscar Schmidt OC1

Oscar Schmidt OC1

Klasická gitara, veľkosť 3/4, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva agathis.

99,- €

Oscar Schmidt OC11

Oscar Schmidt OC11

Klasická gitara, veľkosť 4/4, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva Sapeli, ktoré je veľmi podobné mahagónu.

149,- €

Oscar Schmidt OC9

Oscar Schmidt OC9

Klasická gitara, veľkosť 4/4, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva Catalpa. Krk je vyrobený z mahagónu, na hlavici je palisandrová dyha. Hmatník nástroja je z palisandrového dreva. Nástroj je v prírodnom prevedení. Telo má lemovky, okolo ozvučného otvoru je drevená rozeta. Polohy na hmatníku sú vyznačené pomocou bodiek na hornej strane krku.

119,- €

Oscar Schmidt OC9B

Oscar Schmidt OC9B

Klasická gitara, veľkosť 4/4, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva Catalpa. Krk je vyrobený z mahagónu, na hlavici je palisandrová dyha. Hmatník nástroja je z palisandrového dreva. Nástroj je v prírodnom prevedení. Telo má lemovky, okolo ozvučného otvoru je drevená rozeta. Polohy na hmatníku sú vyznačené pomocou bodiek na hornej strane krku. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu v klasickom otvorenom prevedení, u tohto modelu chrómované. Farebné prevedenie čierne.

119,- €

Oscar Schmidt OCHS

Oscar Schmidt OCHS

Klasická gitara, veľkosť 1/2, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva Catalpa. Krk je vyrobený z mahagónu, na hlavici je palisandrová dyha. Hmatník nástroja je z palisandrového dreva. Nástroj je v prírodnom prevedení. Telo má lemovky, okolo ozvučného otvoru je drevená rozeta. Polohy na hmatníku sú vyznačené pomocou bodiek na hornej strane krku. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu v klasickom otvorenom prevedení, u tohto modelu chrómované.

84,- €

Oscar Schmidt OCQS

Oscar Schmidt OCQS

Klasická gitara, veľkosť 1/4, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z mahagónového dreva. Krk je vyrobený tiež z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z palisandrového dreva. Telo aj krk majú svetlé lemovky, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení.

74,- €

Oscar Schmidt OD3

Oscar Schmidt OD3

Akustická gitara, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z mahagónu. Krk je vyrobený tiež z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z palisandrového dreva. Telo aj krk majú svetlé lemovky, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení.

149,- €

Oscar Schmidt OD312

Oscar Schmidt OD312

12-strunová akustická gitara, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z mahagónového dreva. Krk je vyrobený tiež z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z palisandrového dreva. Telo aj krk majú svetlé lemovky, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení.

169,- €

Oscar Schmidt OD312CE

Oscar Schmidt OD312CE

12-strunová elektro-akustická gitara, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z mahagónového dreva. Krk je vyrobený tiež z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z palisandrového dreva. Telo aj krk majú svetlé lemovky, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení. O snímaniezvuku a jeho zosilnenie sa stará podkobylkový piezo snímač a preamp s aktívnym ekvalizérom, ktorý obsahuje aj zabudovanú ladičku. Farebné prevedenie natural.

219,- €

Oscar Schmidt OD312CEB

Oscar Schmidt OD312CEB

12-strunová elektro-akustická gitara - šírka nultého pražca: 48mm, farba Black.

229,- €

Oscar Schmidt OD312CETS

Oscar Schmidt OD312CETS

12-strunová elektro-akustická gitara - menzúra: 650 mm, počet pražcov: 20, šírka nultého pražca: 43 mm, farba Tobacco Sunburst.

219,- €

Oscar Schmidt ODN

Oscar Schmidt ODN

Akustická gitara - typ: Dreadnought, menzúra: 650 mm, počet pražcov: 20, šírka nultého pražca: 43 mm, farba Natural.

119,- €

Oscar Schmidt OF2

Oscar Schmidt OF2

Akustická gitara, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z mahagónového dreva. Krk je vyrobený tiež z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z palisandrového dreva. Telo aj krk majú svetlé lemovky, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení.

144,- €

Oscar Schmidt OF2B

Oscar Schmidt OF2B

Akustická gitara, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z Catalpa. Krk je vyrobený z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z palisandrového dreva. Telo aj krk majú lemovky, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení. Farebné prevedenie čierne.

 

144,- €

Oscar Schmidt OG1

Oscar Schmidt OG1

Akustická gitara, veľkosť 3/4, predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreku, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva Catalpa. Krk je vyrobený tiež z mahagónu, samozrejmosťou je nastaviteľná výstuha. Hmatník nástroja je z palisandrového dreva. Telo aj krk majú svetlé lemovky, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Značenie polôh na hmatníku je prevedené klasicky bodkami. Kobylka je rovnako ako hmatník palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu Die-Cast v chrómovanom prevedení.

129,- €
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 »
AKO NAKUPOVAŤ DODANIE TOVARU KONTAKT OTVÁRACIE HODINY

 

PO: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
UT: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
ST: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
ŠT: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
PI: 09:00 - 13:00   14:00 - 17:00
SO: 10:00 - 12:00        
NE:            ZATVORENÉ
Copyright 2014 - 2018 © eHudobniny.sk - hudobné nástroje Poprad